title

Karrier

aktuális állásajánlataink

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Kedves Érdeklődő! Folyamatosan keresünk új munkatársakat dinamikusan fejlődő csapatunkba keceli telephelyünkre. Amennyiben felkeltette vállalkozásunk érdeklődését, az alábbi menüpontban tájékozódhat aktuális állásajánlatainkról, karrier lehetőségeinkről.

Álláshirdetéseinkre jelentkezését a hr@pinterworks.hu e-mail címre várjuk, ahol kérjük tárgyban megjelölni a megpályázni kívánt pozíciót. A jelentkezésekhez minden esetben fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várunk .pdf, .jpeg vagy .doc formátumban. Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal!

ÉPÍTSÜK EGYÜTT A JÖVŐT! JELENTKEZZEN HOZZÁNK MÉG MA!

„Megoldjuk, megtervezzük, kivitelezzük.”

A keceli Pintér Művek új munkatársakat keres
gépészeti szakképzettséggel.

A Pintér Művek a modernizálódó magyar gazdaság egyik ismert és elismert gépipari vállalata 1978 óta. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy maradéktalanul megfeleljünk a partnereink által támasztott követelményeknek és elvárásoknak a folyamatos innováció és fejlődés szellemében, legyen szó a pontosságról, rugalmasságról, megbízhatóságról és a minőségről.

 a

Az alábbi munkakörök betöltésére folyamatosan keresünk elhivatott és lelkes munkatársakat:

Hegesztő, lángvágó / Lakatos, géplakatos *

Feladatok:
  • A szakmához tartozó feladatok elvégzése
  • Üzemi rend betartása
  • Gépek kezelése, felügyelete
  • Termelési folyamatok támogatása
  • Jó hangulatú légkör megteremtése a munka során
Előnyt jelent:
  • Hegesztő, lángvágó munkakör betöltéséhez hegesztési eljárások ismerete: MIG/MAG, TIG/AWI
  • Tűz-, munka-, balesetvédelmi ismeretek
  • Alapvető számítógépes programok ismerete (Office csomag)
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, önállóság
  • Angol, német vagy orosz alapfokú nyelvismeret
  • Pozitív, nyitott, csapatjátékos személyiség
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Betanulás, továbbtanulás, új szakmai ismeretek támogatása
  • Teljesítménnyel arányos, versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Jó hangulatú céges rendezvények
  • Ingyenes, éves egészségügyi szűrések

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen csatlakozna dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@pinterworks.hu e-mail címre! A pályázattal kapcsolatban felmerülő kérdéseivel is forduljon hozzánk bizalommal.

További szép napot kívánunk!

Pintér Művek csapata

* Megjegyzés: Az új szakmai besorolások régi megfelelőit is elfogadjuk a jelentkezés során.

a